Rökbord , art deco

701276

RÖKBORD, olika träslag, med hyllor, längd ca 50, djup 50, höjd 55 cm, art deco 1920-30-tal

Slitage, smärre fanérskador, bordsskiva delvis blekt

Möbler, Övriga möbler

Drottninggatan 36, Malmö

Rökbord , art deco

Budhistorik (15 bud)
5342372
1 300
5342467
1 300
5342372
5342461
5342372

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.