Carl Lindqvist oljemålning

701272

CARL L LINDQVIST: "Nynäshamn, utsikt från Ringvägen", akvarell med täckvitt, signerad samt daterad 1912, mått ca 45x57

Ej examinerad ur ram, fläckar på glas

Fack 16

Carl Lindqvist oljemålning

Budhistorik

2019-11-14 kl 21:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.