Nötknäckare, 1800-1900-tal

701264

NÖTKNÄCKARE, 1800-tal samt 1900-talets början, bl a Erik Molin Lorenz, monogramsignerad, längd ca. 17 samt 20 cm.

Bruksslitage, Lorenz med lagning på kepskanten

Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Nötknäckare, 1800-1900-tal

Budhistorik (2 bud)

5336332
5330492

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.