Glasservis

701257

GLASSERVIS, 70 dlr., klar glasmassa, 1900-talets första hälft, skärslipad dekor, bestående av: 23 vitvinsglas, 23 selterglas, 24 starkvinsglas, höjd ca 8,5-12 cm

Smärre nagg förekommer

Glas, Servisglas

Monter 5

Glasservis

Budhistorik (9 bud)
5342736
700
5342666
650
5342735
600
5342666
550
5342733
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.