3 Skrin allmoge 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

701253

SKRIN, 3 dlr, allmoge, 1800-tal, beståenda av; skrin i ek, lås och nyckel; skrin med dekor i karvsnitt; skrin i fur med järnbeslag, största L ca 48 cm

Skador: Slitage, ett skrin med senare invändig bemålning, 2 skrin saknar nycklar, spricka i lock

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i reception

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

701253 - 3 Skrin allmoge 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
3 Skrin allmoge 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

5340860
2019-11-12 16:24:31

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
16:42   (17:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.