Karl Andersson & Söner stolar

701236

KARL ANDERSSON & SÖNER, stolar, 10 st., Huskvarna, 1900-talets slut, benställning i krom, konstläder, sitthöjd ca 46 cm

Klädseln med skador

Möbler, Stolar

Rum 17

Karl Andersson & Söner stolar

Budhistorik (18 bud)
5346515
5346528
5346515
5346526
5346515
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.