Kandelabrar Louis-Philippe 1 par 1800-tal

701232

KANDELABRAR, 1 par, Louis-Philippe, 1800-tal, 3-armad, för 3+1 ljus, ljusförgylld brons, på trepassfot, lösa ljusmanschetter, höjd ca 66 cm

Bär spår av tidigare dragen el

Metall, Belysning, Selected

Kundcenter

Budhistorik (18 bud)
5345168
17 000
5344459
16 500
5343699
16 000
5343261
15 500
5340509
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 641 EUR, 1 863 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.