Vytautas Kasiulis färglitografi

701227

VYTAUTAS KASIULIS (Litauen, 1918-1995): Marcherande musikkår, signerad Kasiulis, numrerad 48/50, färglitografi, ca 45x60 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (10 bud)
5343271
700
5343139
650
5342958
600
5343138
600
5342958
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.