Sadamasa Motonaga färgserigrafi

Föregående | Översikt | Nästa

701225

SADAMASA MOTONAGA (1922-2011): "Hommage a Shinichiro Tomonaga", färgserigrafi, 1983, signerad S.Motonaga, numrerad 79/100, motivmått ca 65x45 cm

Tema: Kontemporär konst: Visioner i rymden och på jorden

ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Nutida

Makadamgatan 11, Helsingborg

701225 - Sadamasa Motonaga färgserigrafi
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
5340797
5337986
5337985
900
5337984
750
5337983
600

15 timmar 24 minuter kvar
Avslutas 2019-11-13
15:32   (16:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.