Sybord 1800-tal

701209

SYBORD, 1800-tal, fanérat i olika träslag med intarsiadekor, höjd 77, 64x43 cm

Sprickor, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Sprickor, skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sybord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
5343456
850
5343336
5343346
750
5343336
700
5343345
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.