Piedestal kolonnformad

701199

PIEDESTAL, trä, 1900-talets början, kolonnformad, bemålad i svart, kvadratisk fotplatta, filtklädd skiva, höjd ca 102 cm

Sprickor, slitage, troligen ursprungligen med topplatta

Diverse

Rum 4

Piedestal kolonnformad

Budhistorik (17 bud)
5345046
5344864
5339418
5339056
950
5334971
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.