Pallar Fanett Ilmari Tapiovaara Edsbyverken

701189

ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", pallar, 1 par, Edsbyverken, sitsar i teak, svartlackerad benställning, brännmärkning, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, smärre fanerskador

Möbler, Stolar

Rum 4

Budhistorik (17 bud)
5346150
1 700
5346142
1 600
5346142
1 400
5346138
1 300
5346138
950

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.