Certina Argonaut 285 herrarmbandsur

701170

CERTINA, armbandsur, Argonaut 285, guldpläterad, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 919.1285.25, cal 919-1, fixoflexarmband, diameter 35,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage

Klockor/Ur

Budhistorik (12 bud)
5350759
850
5350757
5350755
750
5350754
700
5350751
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.