Seiko herrarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
701160
 
Beskrivning

SEIKO, armbandsur, "Big Blue Seiko 5", stål, 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, refnr. 6119-8540, serienr. 422176, stållänk (ej original), diameter 40 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Seiko herrarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
Budhistorik (12 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5341065
2019-11-12 17:21:09
1 000
5336317
2019-11-11 02:36:02
950
5341064
2019-11-12 17:21:00
900
5336317
2019-11-11 02:36:02
850
5340247
2019-11-12 13:21:24
800
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-11-15 kl 20:41
Slutpris SEK:
1 000
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK