Auli Korhonen relief

Föregående | Översikt | Nästa

701158

AULI KORHONEN (1955-) "Tri color I", trärelief med plexiglas, a tergo signerad samt daterad -06, 35x38 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

701158 - Auli Korhonen relief
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Auli Korhonen relief

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5345038
55
5336492
50
5332633
30

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
13:10   (14:10 )
AKTUELLT BUD EUR:
55
570 SEK, 62 USD
Utropspris EUR:

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund