Børge Mogensen 1 par fåtöljer

Föregående | Översikt | Nästa

701156

BØRGE MOGENSEN, fåtölj, 1 par, modellnummer "2207", Fredericia Møbelfabrik, Danmark, formgiven 1963, etikettmärkta, ben i valnöt, klädd i mörkbrunt skinn, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, patina, repor, fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 14

701156 - Børge Mogensen 1 par fåtöljer
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Børge Mogensen 1 par fåtöljer

Budhistorik (6 bud)
5345284
5 400
5345047
5 200
5335610
5 000
5334440
5332182

11 timmar 50 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
19:48   (20:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
7 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.