Certina DS herrarmbandsur

701155

CERTINA, armbandsur, DS, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 346.825, serienr. 5801112, fixoflexarmband, diameter 36 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, slitage

Klockor/Ur

Certina DS herrarmbandsur

Budhistorik (8 bud)
5342212
650
5349554
600
5342212
550
5340609
500
5339066
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.