Olle Bonniér gouache

701144

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Bonnier -67, gouache, ca 19x20 cm

Olle Bonniér gouache

Budhistorik (14 bud)
5348093
2 600
5331729
2 400
5331728
5331727
5331726
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.