Olle Bonniér gouache

Föregående | Översikt | Nästa

701144

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Bonnier -67, gouache, ca 19x20 cm

701144 - Olle Bonniér gouache
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Olle Bonniér gouache

Budhistorik (13 bud)
5331729
2 400
5331728
5331727
5331726
1 900
5331725
1 800

14 timmar 46 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
21:50   (22:50 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.