Peter Dahl litografi

Föregående | Översikt | Nästa

701141

PETER DAHL (1934-2019). Kroginteriör, signerad samt numrerad 12/375, ca 30x41 cm

Fack 18

701141 - Peter Dahl litografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Peter Dahl litografi
Budhistorik (5 bud)
5345826
500
5345343
450
5344509
5337826
5329499

2 timmar 3 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
13:06   (14:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.