Karmfåtöljer

701137

KARMFÅTÖLJER, 10 st, 1940-tal, klädsel i röd plysch, dekorspik, sitthöjd ca 46 cm

Klädsel med slitage, fläckar, nedsuttna sitsar

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Karmfåtöljer

Budhistorik (2 bud)

5344247
3 200
5344246

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.