Kandelabrar Art Deco

701133

KANDELABRAR, 1 par, tenn och trä, 1920-tal, Art Deco, för fem ljus, höjd ca 41, längd 42 cm

Ostadiga, slitage

Diverse, Belysning

Rum 7, Hylla 10

Kandelabrar Art Deco

Budhistorik (4 bud)

5349171
500
5348859
450
5347935
5342604

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.