Gunnar Persson Kronblom

701129

GUNNAR PERSSON (1933-2018); Kronblom, signerad Gunnar Persson-89, akvarell, 23x33 cm

Gunnar Persson är en svensk serieskapare.

Konst, Teckningar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gunnar Persson Kronblom

Budhistorik (5 bud)
5335395
500
5338939
450
5335395
5338938
5335395

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.