1-par snurrfåtöljer

701113

SNURRFÅTÖLJER, 1-par, 1900-talets andra hälft, underede i förkromat metall, sitthöjd ca 45 cm

Slitage kring klädsel

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

1-par snurrfåtöljer

Budhistorik (4 bud)

5343080
550
5343650
500
5343080
5340550

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.