Mortlar 10 st mässing

701072

MORTLAR, 10 st, 1900-tal, med pistiller, mestadels Skultuna, mässing, höjd ca 15-5,6 cm

Bruksslitage

Metall, Diverse

Mortlar 10 st mässing

Budhistorik (19 bud)
5348152
1 400
5348150
1 300
5348146
5348141
5348137

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.