Eric Löfman silver

701068

ERIC LÖFMAN, silverbägare, 4+2 st, MGAB, Uppsala 1970-80-tal, höjd ca 11-13 cm, total vit ca 448 g

Smärre slitage

Silver

Eric Löfman silver

Budhistorik (4 bud)

5347698
5347128
5330722
1 600
5329843

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.