Madeleine Pyk

701060

MADELEINE PYK (född 1934): "Sommar i Provence", signerad och numrerad 3562/5000, färglitografi, bildyta ca 56x40 cm

Fack 42

Madeleine Pyk
Budhistorik (15 bud)
5366737
5366672
5364900
5357372
850
5357371

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.