Läkarstol

701052

LÄKARSTOL, 1900-talets första hälft, snurrbar, lackerad metall, vitmålad sits, filklädd ryggbricka, sitthöjd ca 54 cm.

Bruksslitage, senare målning.

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Läkarstol

Budhistorik (1 bud)

5339106
2019-11-11 23:40:36

2019-11-12 kl 14:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.