Karmstol

701048

KARMSTOL, engelsk stil,1900-talets andra hälft, betsat lövträ, fast och stoppad knapphäftad läderklädsel med dekor av pärlspik, klädda armlän, bredd 70 cm, djup 69 cm, höjd 106,5 cm, sitthöjd ca 50 cm.

Slitage, lagning på ena armlänet

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Karmstol

Budhistorik (1 bud)

5330395
2019-11-09 12:40:59

2019-11-12 kl 21:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.