Curt Hamne blyerts på papper

700977

CURT HAMNE (född 1943): Utsikt över vinter skogsmark från en grotta, signerad Curt Hamne, daterad -73, blyerts på papper, ca 99x74 cm

Ej examinerad ur ramen

Konst, Teckningar

Fack 44

Curt Hamne blyerts på papper

Budhistorik (1 bud)

5339168
2019-11-12 00:27:08

2019-11-14 kl 18:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.