Sven-Olof Ehren litografi

700970

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Panoram över Stockholm, signerad och daterad 72, ca 17x56 cm

Rum 6

Sven-Olof Ehren litografi
Budhistorik (6 bud)
5348112
650
5348110
600
5348099
550
5337307
500
5332158

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.