Miniatyrsäng och barnstol 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

700956

MINIATYRSÄNG, 1800-tal, mitt, imitationsmålat trä, L ca 34 cm, BARNSTOL, allmoge, 1800-tal, fur, rester av originalbemålning, H ca 56 cm

Skador: Slitage, stol behöver limmas, ranglig

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

700956 - Miniatyrsäng och barnstol 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

5342237
2019-11-12 22:16:25
5340864
2019-11-12 16:26:10

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
21:24   (22:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.