Salongsbord Louis XVI-stil

Föregående | Översikt | Nästa

700953

SALONGSBORD, Louis XVI-stil, 18/1900-tal, marmorskiva, riklig skuren dekor i trä och pastellage, bronserad, höjd ca 77, 141 x 78 cm

Kompletterad, färgslitage/skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

700953 - Salongsbord Louis XVI-stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Salongsbord Louis XVI-stil

Budhistorik (9 bud)
5336164
4 200
5327021
5326830
5326628
5326621
850

5 timmar 49 minuter kvar
Avslutas 2019-11-12
13:40   (14:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.