Sandra Kantanen fotografi

700946

SANDRA KANTANEN (1974-) "Still Life II", a tergo signerad samt daterad 2001, pigmentavdrag på målat akvarellpapper, A.P. 1, bildyta 46x53 cm

Fotografi

Södra kajen 14, Helsingfors

Sandra Kantanen fotografi

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5343273
110
5332609
100

Slutpris EUR:
110
1 140 SEK, 125 USD
Utropspris EUR: