Sandra Kantanen fotografi

700945

SANDRA KANTANEN (1974-) "Still Life I", a tergo signerad samt daterad 2001, pigmentavdrag på målat akvarellpapper, A.P. 1, bildyta 46x53 cm

Fotografi

Södra kajen 14, Helsingfors

Sandra Kantanen fotografi

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
5348370
5348368
240
5348367
220
5343375
150
5343276
100

Slutpris EUR:
3 109 SEK, 341 USD
Utropspris EUR: