Sandra Kantanen fotografi

700943

SANDRA KANTANEN (1974-) "Veranda", a tergo signerad samt daterad 1999, C-print monterad på aluminium, 5/5, 80x110 cm

Fotografi

Södra kajen 14, Helsingfors

Sandra Kantanen fotografi

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5332629
120
5332628
100

Slutpris EUR:
120
1 244 SEK, 136 USD
Utropspris EUR:
1 800