Fåtölj engelsk stil

700936

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädd i oxblodsfärgat läder, dekorspik, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Fåtölj engelsk stil

Budhistorik (5 bud)
5346253
5346243
5346240
500
5345758
5342544

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.