Alma Öhrström oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

700927

ALMA ÖHRSTRÖM (1897-1987): Interiör med fotbadande man och kvinna, monogramsignerad, olja på duk, ca 49x55 cm

Fack 23

700927 - Alma Öhrström oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Alma Öhrström oljemålning

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-14
21:28   (22:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.