Terrin tenn

700925

TERRIN, tenn, 1900-talets första hälft, lock med ymnighetshorn, hänklar, stämplad HS GAB Svenskt Tenn, höjd ca 22 cm

Smörre repor, buckla, smuts inuti, beläggningar,

Metall, Diverse

Terrin tenn

Budhistorik

2019-11-14 kl 21:29
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.