Trädgårdsstolar

700900

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 2 snarlika / 1 par, 1900-talets första hälft, hopfällbara, stomme i plattjärn med träribbor i sits och rygg, bemålade, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage / patina, färgbortfall, 1 senare ribba

Diverse, Möbler

Drottninggatan 36, Malmö

Trädgårdsstolar

Budhistorik

2019-11-13 kl 12:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.