Ivar Morsing oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

700884

IVAR MORSING (1919-2009): Komposition med kyrka, signerad I. Morsing samt daterad 48, olja på pannå, ca 27x35 cm

Rum 5

700884 - Ivar Morsing oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5332694
2019-11-10 09:36:39
5329776
2019-11-09 09:40:37

5 timmar 25 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
14:42   (15:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.