Fällbord alrot

700862

FÄLLBORD, 1800-tal, Mälardalen, skiva i alrot, höjd 78, 103x105 cm

Fanérskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Fällbord alrot

Budhistorik (5 bud)
5342140
5342137
5330312
5330192
5326695

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.