Köpmansdisk

700844

KÖPMANSDISK, björk, 1940-tal, 15 lådor, skjutdörrar nedtill med bakomliggande hyllinredning, höjd 93, exkl sockel, bredd 51, längd 191 cm.

3 lådor saknas, omgjorda till fack för papper. Bruks- och åldersrelaterat slitage, renoverad och kompletterad, avslag/skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Köpmansdisk

Budhistorik (11 bud)
5339252
5340837
5339252
700
5340832
650
5339252
600

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.