Ragnar von Holten collage

Föregående | Översikt | Nästa

700827

RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Komposition, signerad och daterad R. Holten (58) -60, collage, ca 43,5x11,5 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 30

700827 - Ragnar von Holten collage
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ragnar von Holten collage

Budhistorik (3 bud)

5345450
5342353
1 600
5339135

13 timmar 23 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
20:07   (21:07 )
AKTUELLT BUD SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.