NK satsbord

700824

NORDISKA KOMPANIET, satsbord, 1900-tal, mörkbestad ek, brickmärkt, höjd 72, 55x38 cm

Lagningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

NK satsbord

Budhistorik (15 bud)
5342176
5342175
5342171
5342174
950
5342171
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.