Skåp Kina

700817

SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, beslag i järn, invändigt med hylla och 2 lådor höjd 184, 106x57 cm

Sprickor och slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp Kina

Budhistorik (7 bud)
5344995
1 400
5342247
1 300
5342247
5338725
5342246

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.