Ingegerd Torhamn teckning

Föregående | Översikt | Nästa

700810

INGEGERD TORHAMN (1898-1994): Geometrisk komposition, signerad Ingegerd Torhamn samt daterad 1990, ca 14x24 cm

Ej examinerad ur ram, mindre bucklor

Konst, Teckningar

Fack 38

700810 - Ingegerd Torhamn teckning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ingegerd Torhamn teckning
Budhistorik

18 timmar 35 minuter kvar
Avslutas 2019-11-13
19:08   (20:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.