Canapé

700793

CANAPÉ, 1900-tal, klädd i blå textil med fransar, längd 135 cm

Slitage och fläckar

Möbler, Soffor

Rum 13

Canapé

Budhistorik (7 bud)
5341920
5329416
5329156
500
5328408
450
5327621

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.