Serveringsvagn

700789

SERVERINGSVAGN, 1900-tal, mässing, skiva i laminat, flaskställ, på hjultrissor, höjd 73, 65x44 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 9

Serveringsvagn

Budhistorik (24 bud)
5338895
5338232
2 800
5338894
2 800
5338232
2 600
5335294
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.