Trädgårdssoffa

700786

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal, gjutjärn, vitlackerad, längd 143 cm

Slitage

Möbler, Soffor, Diverse

Rum 13

Trädgårdssoffa

Budhistorik (12 bud)
5341860
1 400
5341859
1 300
5341848
5341850
5341848

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.